T. 604 911 638
TAFF ARCHITEKCI,
Paulina Taff-Piotrowska

T. 604 911 638
Taff Architekci,
Paulina Taff-Piotrowska

       

O mnie

Moja praca zawsze była moją największą pasją.

W twierdzeniu, że mamy wpływ na otaczającą nas przestrzeń nie ma nic odkrywczego. Nie zawsze zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że przestrzeń która nas otacza bądź którą kształtujemy wokół siebie, kształtuje, wpływa na nas. Forma, estetyka i funkcjonalność architektury ma wpływ na każdą sferę naszego życia i jego jakość.

Architektura może sprzyjać budowaniu relacji międzyludzkich, tworzyć przyjazne środowisko, uspokajać, relaksować, uczyć bądź dawać energię. Naszym zadaniem jest stworzenie przestrzeni funkcjonalnej, pięknej, idealnie zaprojektowanej i pasującej do Państwa potrzeb.

Taff Architekci jest butikiem architektonicznym premium, który od niemal 20 lat z pasją i powodzenim realizuje oczekiwania Klientów w Polsce jak i w innych krajów europejskich. Firma powstała w 2004 roku w Warszawie, a pod obecną nazwą działa od 2016 roku. Nasi projektanci, w tym założycielka i główny architekt marki, Paulina Taff – Piotrowska, wywodzą się z najznamienitszych ośrodków edukacyjnych i architektonicznych. Najlepsze podstawy, lata doświadczeń oraz nieustające samodoskonalenie i podążanie za światowymi trendami, pozawalają nam osiągać spektakularne efekty, niepowtarzalne dla każdej realizacji. Artystyczny duch w połączeniu z wiedzą technologiczną i współpracą z profesjonalistami podwykonawcami i dostawcami pozwalają nam na tworzenie wyrafinowanych projektów, zadawalających najbardziej wymagających Inwestorów.

inne realizacje