T. 604 911 638
TAFF ARCHITEKCI,
Paulina Taff-Piotrowska

T. 604 911 638
Taff Architekci,
Paulina Taff-Piotrowska

       

Realizacje

Naszym atutem jest pasja i wszechstronność.

Parafrazując przewrotnie słowa poetki, akurat my doskonale wiemy do czego służy śrubka i damy radę zbudować most. Zaprojektowaliśmy wiele obiektów użyteczności publicznej w tym sklepów sieciowych / NYX, Usługi Lotnisko Modlin /, luksusowych butików / Mokobelle, FrankA /, showroomów / AP Brands /, biur /Atlas Ward, Platige Image, Drukarnia Związkowa , GO+cars/ hoteli i restauracji / Hotel Royal Pałace , Hotel Różanka /, salonów urody / Klinika Tazbir, Satin / i wiele innych.

Głównym profilem działalności firmy pozostaje jednak architektura DOMU, zarówno najbardziej luksusowych rezydencji, wyrafinowanych apartamentów czy przestrzeni awangardowych jak i wnętrz eklektycznych, prostych, skrojonych wprost na miarę potrzeb.

Uważamy, że nie można zbudować pięknego, funkcjonalnego DOMU, „zaczynając od dymu z komina”. Indywidualnemu Klientowi poświęcamy szczególną uwagę, ponieważ DOM to nie doba

 

spędzona w najbardziej nawet luksusowym hotelu czy pozytywny odbiór wnętrza ulubionej restauracji. DOM to charakter , emocje , estetyka jednostki, która jest tym większym wyzwaniem, gdy mowa o miejscach, w których spędzamy czas. To tutaj na prawdę płynie czas, tym bardziej stanowi to wyzwanie i wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Kochamy to i bierzemy na siebie! Niech nasza pasja da radość, satysfakcję i będzie świadkiem wspaniałych chwil w każdym niepowtarzalnym wnętrzu, nieszablonowym rozwiązaniu, meblu zaprojektowanym na wymiar.

Uwaga: Wszystkie zdjęcia przedstawione na tej stronie są faktycznie zrealizowanymi projektami a nie wizualizacjami, to wizytówka naszej firmy. Każdorazowo stanowią dowód na szczęśliwy koniec, trwającej często miesiące i lata podróży w której wzięliśmy udział wraz z naszymi Inwestorami. Z dumą dzielimy się efektami i szczycimy zaufaniem, którym obdarzyli nas nasi dotychczasowi Klienci.

realizacje